Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • They/Them

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Conversations with Friends

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The K.E.O.P/S System

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • All Hail

    ★★

  • Adam by Eve: A Live in Animation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Tall Girl 2

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Through My Window

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Today We Fix the World

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★½

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Belle

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★