Sort by
  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Blow

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★★

  • Dog Day Afternoon

    ★★★★½

  • Memories of Murder

    ★★★★½

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★

  • Against the Ice

    ★★★

  • Top Gun

    ★★★½

  • The Sixth Sense

    ★★★★½

  • Creep

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Network

    ★★★

  • Arthur

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★