• Carrie

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • The Purge

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★

  • The Purge: Anarchy

    ½

  • Species

    ★★

  • My Week with Marilyn

    ★★½

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★★½

  • Blue Valentine

    ★★★½

  • Venom

    ★★

  • Crazy/Beautiful

    ★★½

  • The Two Faces of January

    ★★

  • Woodshock

    ★★½

  • Dick

    ★★★★½

  • Wimbledon

    ★★★

  • All Good Things

    ★★½

  • Bachelorette

    ★★½