Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Lying Life of Adults

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Milk

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Pickman's Model

  • Dreams in the Witch House

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • Margins

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • The Wonderful Summer of Mickey Mouse

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Flying Sailor

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Le Pupille

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Exterior Night

    ★★★★★

  • The Staircase

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • Crystal Girl

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½