• Girl in the Picture

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • The Wrath of God

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Our Father

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★½

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Shut In

  • The Privilege

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Master

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

  • Hypnotic

  • The Wasteland

    ★½

  • Madres

  • Bingo Hell

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Intrusion

  • Fever Dream

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Gli amigos

    ½

  • The Death of David Cronenberg

    ★★

  • America Latina

    ★★

  • Prey

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★½

  • Candyman

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Black Island

    ★½

  • Aftermath

    ★½

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Titane

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Forever Purge

  • In for a Murder

  • The Deep House

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • Untitled Horror Movie

    ★½

  • Awake

    ★½

  • Two

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Seance

    ★★

  • F9

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Innocent

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½