RSS feed for Tom

Tom has logged 11 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★
Edit this entry  
20
Space Mutiny

Space Mutiny

1988
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Waking Life

Waking Life

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
Chekist

Chekist

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dirty Rotten Scoundrels

Dirty Rotten Scoundrels

1988
×
Edit this entry  
23
Ghost

Ghost

1990
×
★★
Edit this entry  
20
Maximum Overdrive

Maximum Overdrive

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★
Edit this entry