RSS feed for tommy

tommy has watched 77 adventure films.

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Christopher Robin

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Suicide Squad

  • Nerve

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Spectre

    ★★½

  • The Martian

    ★★

  • Ant-Man

    ★½

  • Jurassic World

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Frozen

    ★★

  • Sharknado

    ½

  • Skyfall

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • Brave

    ★★★

  • The Avengers

    ★★½

  • 30 Minutes or Less

    ½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★½

  • Iron Man 2

    ★★

  • Up

    ★★½

  • Iron Man

    ★★★

  • Shrek the Third

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★½

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★½

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★

  • The Incredibles

    ★★★

  • Shrek 2

    ★★★★

  • Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

    ★★★★★

  • Scooby-Doo

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★

  • Shrek

    ★★★

  • Help! I'm A Fish

    ★★★★★

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★½

  • Back to the Future Part III

    ★★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★★