• Dashcam

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★½

  • No Exit

    ★½

  • The Batman

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Dual

    ★★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★

  • Master

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Eternals

    ★½

  • Antlers

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

  • Silent Night

  • A Banquet

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Superhost

  • Brand New Cherry Flavor

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Demonic

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Dr. Death

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Tomorrow War

    ★½

  • False Positive

    ★★

  • Werewolves Within

  • We Need to Do Something

  • Loki

    ★★★½

  • Lisey's Story

  • Ultrasound

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Seance

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★

  • Stowaway

    ★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Doors

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★★½