• Prey

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

  • Magnum Opus

  • Bullet Train

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Hawkeye

  • Home Sweet Home Alone

  • Ciao Alberto

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Eternals

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★