Sort by
  • A Return

    ★★★★

  • Île d'Ouessant

    ★★★½

  • Walled Unwalled

    ★★★

  • Fallen Arches

    ★★★

  • Slip

    ★★½

  • The Air of the Earth in Your Lungs

    ★★★

  • The Invisible Cinema 3

    ★★★

  • Ada Kaleh

    ★★★

  • Your Face

    ★★½

  • Arena

    ★★★

  • Ante Mis Ojos

    ★★★

  • Hoarders Without Borders

    ★★★

  • Julio Iglesias's House

    ★½

  • The Grand Bizarre

    ★★★

  • The Labyrinth

    ★★½

  • Wil-o-Wisp

    ★★★

  • Jeny303

    ★★½

  • Prologue to the Tarot: Glenna

    ★★½

  • L'indomptable

    ★★★

  • Trees Down Here

    ★★★

  • Burning

    ★★★

  • The Glass Note

    ★★★½

  • Fainting Spells

    ★★½

  • Words, Planets

    ★★★

  • Altiplano

    ★★★★

  • Cover Girl

    ★★★

  • Extinction

    ★★½

  • Support the Girls

    ★★★

  • The Wolf House

    ★★★½

  • Notes on an Appearance

    ★★★

  • One or Two Questions

    ★★★

  • Wishing Well

    ★½

  • Jamilia

    ★★★½

  • The Amorous Indies

  • The Tasmanian Tiger

    ★½

  • Inland Sea

    ★★★

  • Casanova Gene

    ★★★

  • Classical Period

    ★★★½

  • Interchange

    ★★

  • Infinite Football

    ★★★½

  • Annihilation

    ★½

  • Nyctophobia

    ½

  • Possessed

    ½

  • Galileo’s Thermometer

    ★★★

  • The Endless Film

    ★★

  • Between Relating and Use

    ★★½

  • Azougue Nazareth

    ★★½

  • Momentum 142310

    ★★½

  • Mud

    ★½

  • Hale County This Morning, This Evening

    ★★★

  • Pity

    ★½

  • Anote's Ark

    ★★

  • Symphony of a Sad Sea

    ★★

  • Searching

    ★★★

  • L. Cohen

    ★★★

  • Please Step Out of the Frame.

    ★★★

  • The Dread

    ★★★

  • What's The Damage

  • ★

    ★★★

  • Old Love

    ★★★½

  • Silica

    ★★½

  • Cheer Up Baby

    ★★½

  • Polly One

    ★★★

  • Fail to Appear

    ★★★

  • Rose Gold

    ★★★½

  • Drift

    ★★★½

  • The Wandering Soap Opera

    ★★½

  • Good Manners

    ★★

  • Plus Ultra

    ★★★

  • Thursday Night

    ★½

  • The Great Buddha+

    ★★★½

  • Painting with Joan

    ★½