Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Poison

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • White Men Can't Jump

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Air

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Blue Giant

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Shortcomings

  • Jamojaya

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • ETs Among Us Presents: Alaska's Secret Pyramid and Worldwide Alien Archaeology

  • Divinity

    ★★★

  • Eileen

    ★★

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★

  • Earth Mama

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Aliens Abducted My Parents and Now I Feel Kinda Left Out

  • Missing

    ★★★½

  • Kim's Video

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★