Sort by

Antonio has logged 203 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
When I Get Home

When I Get Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
6 Underground

6 Underground

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Venom

Venom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Santa Buddies

Santa Buddies

2009
×
Read the review Edit this entry  
04
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Holes

Holes

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Recess: School's Out

Recess: School's Out

2001
×
Read prior review Edit this entry  
20
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★
Edit this entry  
15
Waves

Waves

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Mi Vida Loca

Mi Vida Loca

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Between Us

Between Us

2012
×
Edit this entry  
27
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Yentl

Yentl

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Devil's Rejects

The Devil's Rejects

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
Read the review Edit this entry  
07
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Joker

Joker

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
Snow Buddies

Snow Buddies

2008
×
Read the review Edit this entry  
29
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Cléo from 5 to 7

Cléo from 5 to 7

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry