Sort by

Antonio has logged 32 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Top Five

Top Five

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Romeo Must Die

Romeo Must Die

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Old

Old

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
Edit this entry  
25
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Bend It Like Beckham

Bend It Like Beckham

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Goofy Movie

A Goofy Movie

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Click

Click

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read prior review Edit this entry  
20
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★
Edit this entry  
19
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★
Edit this entry  
19
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Miss Congeniality

Miss Congeniality

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Drumline

Drumline

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Jackie Brown

Jackie Brown

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Alligator

Alligator

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
King Kong vs. Godzilla

King Kong vs. Godzilla

1963
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Heat

Heat

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
The Cheetah Girls 2

The Cheetah Girls 2

2006
×
Edit this entry  
01
Luca

Luca

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry