• The Flash

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Avatar: The Way of Water

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Thor: Love and Thunder

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Infinite Storm

    ★★★½

  • Deep Water

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Fresh

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • The Last Duel

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Djinn

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Mainstream

    ★★★½