Sort by
  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★

  • Hustlers

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ½

  • It Chapter Two

    ★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • Crawl

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Shazam!

    ★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Us

    ★★★

  • The Wandering Earth

    ½

  • The Farewell

    ★★★

  • Polar

  • Fyre

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Vice

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

  • Night School

    ★★★½

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • Overlord

    ★★½

  • Green Book

    ★★★★

  • Widows

  • Free Solo

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★½

  • The Favourite

    ★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Meg

    ★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Tag

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Andre the Giant

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Blockers

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★½

  • Den of Thieves

    ★★

  • Searching

    ★★★

  • The Commuter

    ★★½