Antonio has logged 233 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Edit this entry  
27
A.I. Artificial Intelligence

A.I. Artificial Intelligence

2001
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Happening

The Happening

2008
×
★★★½
Edit this entry  
25
Spanglish

Spanglish

2004
×
★★★½
Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Good Lord Bird

The Good Lord Bird

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Blue Ruin

Blue Ruin

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Education

Education

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Alex Wheatle

Alex Wheatle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★½
Edit this entry  
16
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
The Family Man

The Family Man

2000
×
★★★
Edit this entry  
14
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Daybreakers

Daybreakers

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Over the Garden Wall

Over the Garden Wall

2014
×
★★★★
Edit this entry  
11
PlayTime

PlayTime

1967
×
★★★★
Edit this entry  
09
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Dinner Game

The Dinner Game

1998
×
★★★★
Edit this entry  
06
Hulk

Hulk

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sinbad: Legend of the Seven Seas

Sinbad: Legend of the Seven Seas

2003
×
★★★
Edit this entry  
26
Pleasantville

Pleasantville

1998
×
★★★½
Edit this entry  
26
RockNRolla

RockNRolla

2008
×
★★★½
Edit this entry  
25
Darkman

Darkman

1990
×
★★★
Edit this entry  
21
Repo Men

Repo Men

2010
×
★★★½
Edit this entry  
20
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★
Edit this entry  
20
The Third Day

The Third Day

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Fountain

The Fountain

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
In Time

In Time

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Prince of Egypt

The Prince of Egypt

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Set It Off

Set It Off

1996
×
★★★★
Edit this entry  
17
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry