Sort by

Antonio has logged 29 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Pretend It's a City

Pretend It's a City

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

2010
×
★★★
Edit this entry  
29
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
You're Next

You're Next

2011
×
★★★★
Edit this entry  
28
Underwater

Underwater

2020
×
★★½
Edit this entry  
27
Impractical Jokers: The Movie

Impractical Jokers: The Movie

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

1990
×
★★★½
Edit this entry  
24
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

2014
×
★★½
Edit this entry  
23
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Parent Trap

The Parent Trap

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Garfield: A Tail of Two Kitties

Garfield: A Tail of Two Kitties

2006
×
★★½
Edit this entry  
17
Justice League

Justice League

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Garfield

Garfield

2004
×
★★
Edit this entry  
15
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Jumper

Jumper

2008
×
★★★½
Edit this entry  
12
Delicatessen

Delicatessen

1991
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★½
Edit this entry  
10
Frank

Frank

2014
×
★★★
Edit this entry  
09
The City of Lost Children

The City of Lost Children

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
One Left

One Left

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★
Read prior review Edit this entry