Sort by

Antonio has logged 34 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★½
Edit this entry  
30
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Vampire's Kiss

Vampire's Kiss

1988
×
★★★½
Edit this entry  
28
Friday After Next

Friday After Next

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
28 Weeks Later

28 Weeks Later

2007
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Book of Eli

The Book of Eli

2010
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Accountant

The Accountant

2016
×
★★★★
Edit this entry  
23
Friday

Friday

1995
×
★★★★
Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Seymour: An Introduction

Seymour: An Introduction

2014
×
Edit this entry  
19
Orange County

Orange County

2002
×
★★★
Edit this entry  
18
School for Scoundrels

School for Scoundrels

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Heartworn Highways

Heartworn Highways

1976
×
Edit this entry  
16
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Army of Shadows

Army of Shadows

1969
×
★★★★
Edit this entry  
11
Kate & Leopold

Kate & Leopold

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Lamb

Lamb

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hitch

Hitch

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★½
Edit this entry  
08
Tarzan II

Tarzan II

2005
×
★★★
Edit this entry  
08
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★★
Edit this entry  
05
Paper Moon

Paper Moon

1973
×
★★★★½
Edit this entry  
05
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★
Edit this entry  
03
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
★★★★
Edit this entry  
03
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
X2

X2

2003
×
★★★★
Edit this entry  
01
X-Men

X-Men

2000
×
★★★
Edit this entry