• Prey

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Evil Bong 888: Infinity High

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Amityville Uprising

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Amityville in the Hood

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The Degenerates

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • The Supporters

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

  • The Afterlight

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Dogface: A Trap House Horror

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • The Bones

    ★★★★½

  • CarousHELL The 2nd

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • Zeros and Ones

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Barf Bunny

    ★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Vortex

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Memoria

  • In Front of Your Face

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★★½