RSS feed for Topfpflanze
  • The Act of Killing

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Blue Valentine

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Transformers: The Last Knight

  • Transformers: Age of Extinction

    ★½

  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★

  • Transformers

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • 6 Underground

  • Fyre

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Armadillo

    ★★★½

  • Under the Tree

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★