• Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • There's No End

  • Jackass Forever

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Adrienne

  • Finch

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • 9/21/21

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Malignant

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Queenpins

    ★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • After Yang

    ★★★

  • Cow

  • Val

  • Annette

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • The Tomorrow War

  • Turnstile Love Connection

  • The Birthday Cake

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Charli XCX: Alone Together

  • Swan Song

    ★★★★