Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • HIT

  • 80 for Brady

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★½

  • Vengeance

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Dog

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Emergency

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The House

    ★★½

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★½