Sort by
  • The Northman

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Brothers

    ★★★

  • Captain Phillips

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Eternity and a Day

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★

  • Outlaw King

    ★★★

  • Titane

    ★½

  • Taxi Driver

    ★★★½

  • Oslo, August 31st

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Event Horizon

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½