Sort by

sree has logged 20 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic Island

Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic Island

2004
×
Edit this entry  
28
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler

Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler

2003
×
Edit this entry  
26
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking Glass

Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking Glass

2002
×
Edit this entry  
24
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across Time

Inuyasha the Movie: Affections Touching Across Time

2001
×
Edit this entry  
23
Room

Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gully Boy

Gully Boy

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry