RSS feed for Aidan

Aidan has logged 19 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

Rory Scovel Tries Stand-Up for the First Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dean

Dean

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Bullitt

Bullitt

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Promise

The Promise

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Farthest

The Farthest

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
American Animals

American Animals

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Patti Cake$

Patti Cake$

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Fog

The Fog

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Hello, My Name Is Doris

Hello, My Name Is Doris

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Life of Brian

Life of Brian

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry