RSS feed for Aidan

Aidan has logged 13 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Trial

The Trial

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Repo Man

Repo Man

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
On the Waterfront

On the Waterfront

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Patriot

The Patriot

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rush Hour 3

Rush Hour 3

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Birdman

Birdman

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Nate Bargatze: The Tennessee Kid

Nate Bargatze: The Tennessee Kid

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Serenity

Serenity

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
All the President's Men

All the President's Men

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry