RSS feed for Aidan
  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Moby Dick

    ★★★★½

  • Spy

    ★★★

  • Marathon Man

    ★★★½

  • The Wild One

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Stranger Than Fiction

    ★★★★

  • Our Idiot Brother

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★★

  • The Break-Up

    ★★★

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Serenity

    ½

  • Sweet Country

    ★★★½

  • A Simple Plan

    ★★★½