• Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Runner

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Autumn Road

    ★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Super Hot

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Knifecorp

    ★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Ouija: Deadly Reunion

  • Untitled Horror Movie

  • Future Fear

    ½

  • There's Something in the Shadows

  • Share or Die

  • Ghost Lab

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Death Rink

  • The Resort

    ½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Power

    ★★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • The Boonies

    ½

  • Know Fear

    ★★½

  • The Devil Below

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Triassic Hunt

  • In the Earth

    ★★

  • Censor

    ★★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Deadlocked

    ★★

  • Stoker Hills

    ★½

  • Dark Figures

    ½

  • Return To Splatter Farm

  • Bad Candy

    ★½

  • Rest Area

  • Sleepaway Slasher

    ★½

  • Dark October

    ½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½