traab has logged 270 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dinner for One

Dinner for One

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Lucy

Lucy

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Land of the Lost

Land of the Lost

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Everybody's Everything

Everybody's Everything

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Limitless

Limitless

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Oeconomia

Oeconomia

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Last Unicorn

The Last Unicorn

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Nausicaä of the Valley of the Wind

Nausicaä of the Valley of the Wind

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Santa Clause 3: The Escape Clause

The Santa Clause 3: The Escape Clause

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Santa Clause 2

The Santa Clause 2

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Santa Clause

The Santa Clause

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Gathering Swarms

The Gathering Swarms

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Christmas Crossfire

Christmas Crossfire

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Fatman

Fatman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Noelle

Noelle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Cyberpunk 2077: Phoenix Program

Cyberpunk 2077: Phoenix Program

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Christmas Carol

A Christmas Carol

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Scrooged

Scrooged

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Over Christmas

Over Christmas

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Muppet Christmas Carol

The Muppet Christmas Carol

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Miracle on 34th Street

Miracle on 34th Street

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
InnSæi

InnSæi

2016
×
★★
Edit this entry  
30
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Christmas Chronicles: Part Two

The Christmas Chronicles: Part Two

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Carriers

Carriers

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Crazies

The Crazies

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Flu

The Flu

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Murder Party

Murder Party

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
FAR. The Story of a Journey around the World

FAR. The Story of a Journey around the World

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Greenland

Greenland

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Rise of the Warrior Apes

Rise of the Warrior Apes

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Secrets of the Saqqara Tomb

Secrets of the Saqqara Tomb

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry