• Escape from Mogadishu

    ★★★★

  • Sinkhole

    ★★★

  • Anatomy

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Beast

    ★★★

  • Hostage: Missing Celebrity

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★½

  • The Scarlet Letter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Girl Without Hands

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★

  • The Advocate: A Missing Body

    ★★★½

  • The Uninvited

    ★★★

  • Underground

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • The Last House on the Left

    ★★★½

  • Zombie for Sale

    ★★★½