trashcams has logged 13 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Burnt Offerings

Burnt Offerings

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
We Are Still Here

We Are Still Here

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Stranger by the Lake

Stranger by the Lake

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
XX

XX

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Okja

Okja

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Kumiko, the Treasure Hunter

Kumiko, the Treasure Hunter

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Carrie

Carrie

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
Read the review Edit this entry  
01
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry