Trash has logged 222 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hellraiser: Judgment

Hellraiser: Judgment

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Adventures Into the Woods: A Sexy Musical

Adventures Into the Woods: A Sexy Musical

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Salt

Salt

2010
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Limehouse Golem

The Limehouse Golem

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Locked Up

Locked Up

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Slay Belles

Slay Belles

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Death Angel December: Vengeance Kill

Death Angel December: Vengeance Kill

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Naam Shabana

Naam Shabana

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Raazi

Raazi

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Prodigy

Prodigy

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Code Name: Wild Geese

Code Name: Wild Geese

1984
×
★★★
Edit this entry  
27
BuyBust

BuyBust

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Family Possessions

Family Possessions

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
The Executioners

The Executioners

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Bad Grandmas

Bad Grandmas

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Molly

Molly

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Howl

Howl

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Attack of the Killer Donuts

Attack of the Killer Donuts

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Site

Black Site

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dragon Squad

Dragon Squad

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Angel Warriors

Angel Warriors

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Halloween Pussy Trap Kill! Kill!

Halloween Pussy Trap Kill! Kill!

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Million Eyes of Sumuru

The Million Eyes of Sumuru

1967
×
★★
Edit this entry  
06
Hellcat's Revenge

Hellcat's Revenge

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Contact

Contact

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Eye in the Labyrinth

Eye in the Labyrinth

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Return of the Living Dead

The Return of the Living Dead

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Cemetery Man

Cemetery Man

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Sentinel

The Sentinel

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bloody Mallory

Bloody Mallory

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Braindead

Braindead

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
28 Days Later

28 Days Later

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
House on Haunted Hill

House on Haunted Hill

1959
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
They Live

They Live

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Purgatory Road

Purgatory Road

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Lost In Apocalypse

Lost In Apocalypse

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry