Sort by
  • Bird Box

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Alex Strangelove

    ★★★★

  • Every Day

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Ferdinand

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • To the Bone

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

  • Sausage Party

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Race

    ★★★★★

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Avengers: Age of Ultron

  • Me and Earl and the Dying Girl

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

  • Big Hero 6

  • John Wick

  • The Purge: Anarchy

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • The Way He Looks

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Her

    ★★★★½

  • The Purge

    ★★

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★★

  • Iron Man 3

  • Les Misérables

    ★★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey