Sort by

TRASH has logged 362 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Contagion

Contagion

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Yesterday

Yesterday

2019
×
Read the review Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Falling Inn Love

Falling Inn Love

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Pluto's Christmas Tree

Pluto's Christmas Tree

1952
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mickey's Twice Upon a Christmas

Mickey's Twice Upon a Christmas

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Return to Halloweentown

Return to Halloweentown

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Halloweentown High

Halloweentown High

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Halloweentown II: Kalabar's Revenge

Halloweentown II: Kalabar's Revenge

2001
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Stonados

Stonados

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Long Toast

Long Toast

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

2015
×
Read the review Edit this entry  
19
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Paranormal Activity: The Marked Ones

Paranormal Activity: The Marked Ones

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

2012
×
Read the review Edit this entry  
16
Christmas Eve on Sesame Street

Christmas Eve on Sesame Street

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Barbie in the Nutcracker

Barbie in the Nutcracker

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Inspector Gadget

Inspector Gadget

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Secret Obsession

Secret Obsession

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Dragonball Evolution

Dragonball Evolution

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Madagascar: Escape 2 Africa

Madagascar: Escape 2 Africa

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Agent Cody Banks 2: Destination London

Agent Cody Banks 2: Destination London

2004
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Agent Cody Banks

Agent Cody Banks

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
After

After

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Emmet Otter's Jug-Band Christmas

Emmet Otter's Jug-Band Christmas

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Winning London

Winning London

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mickey's Once Upon a Christmas

Mickey's Once Upon a Christmas

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Legend

Legend

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Christian Mingle

Christian Mingle

2014
×
½
Read the review Edit this entry