Sort by

Travis has logged 10 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Edit this entry  
24
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Edit this entry  
24
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Edit this entry  
24
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★★
Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★½
Edit this entry