Sort by
  • Green Border

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Men

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Bad Axe

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dry Ground Burning

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • The Outwaters

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Piggy

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Hatching

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Master

    ★★

  • Emergency

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½