RSS feed for Trent

Trent has logged 19 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paddington

Paddington

2014
×
★★★½
Edit this entry  
28
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★
Edit this entry  
27
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Captain Underpants: The First Epic Movie

Captain Underpants: The First Epic Movie

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Lady from Shanghai

The Lady from Shanghai

1947
×
★★★★
Edit this entry  
19
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Logan

Logan

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Lost City of Z

The Lost City of Z

2016
×
★★★★
Edit this entry  
17
Ferdinand

Ferdinand

2017
×
★★½
Edit this entry  
15
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Lone Star

Lone Star

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
We Own the Night

We Own the Night

2007
×
★★★★
Edit this entry  
03
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Hard Day

A Hard Day

2014
×
★★★
Edit this entry  
01
OtherLife

OtherLife

2017
×
★★★
Edit this entry