Sort by
  • Yesterday

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • Bird Box

    ★★★½

  • Ben Is Back

    ★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Set It Up

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Tag

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Shoplifters

    ★★★★

  • I Feel Pretty

    ★★★

  • Alex Strangelove

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blockers

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hearts Beat Loud

    ★★★½

  • Tully

    ★★★½

  • Leave No Trace

    ★★★

  • Juliet, Naked

    ★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Searching

    ★★★

  • Bright

    ★★★

  • The Post

    ★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Brad's Status

    ★★

  • Stronger

    ★★½

  • Molly's Game

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Gifted

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • The Big Sick

    ★★★★½

  • Passengers

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Miss Sloane

    ★★★½

  • Inferno

    ★★½

  • Moana

    ★★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • The Founder

    ★★★½

  • Lion

    ★★★★★

  • Sully

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★½