Trevin has logged 15 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Comedy

The Comedy

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Baraka

Baraka

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barking Dogs Never Bite

Barking Dogs Never Bite

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Life Aquatic with Steve Zissou

The Life Aquatic with Steve Zissou

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Paddington

Paddington

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Lost Highway

Lost Highway

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
A Deadly Adoption

A Deadly Adoption

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry