• Columbus

    ★★★

  • Dolemite

    ★★★½

  • Empire Records

    ★½

  • Air Doll

    ★★★★

  • Double Team

    ★★

  • Stop Making Sense

    ★★★★

  • Cool World

  • Clerks

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Vinland Saga

    ★★★★

  • Halloween II

    ★★★½

  • A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge

    ★★★½

  • Blade: Trinity

    ★½

  • Waiting...

    ★★

  • National Lampoon's Van Wilder

    ★★½