Sort by
  • Down

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Antlers

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Beckett

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★