Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Scream VI

    ★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Estate

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Black Bird

    ★★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★