RSS feed for trinity!
  • The Truman Show

    ★★★★½

  • Moon

    ★★★

  • Queen of Earth

    ★★★

  • Girlhood

    ★★★★

  • Cry-Baby

    ★★½

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • The Girl on the Train

    ★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Cape Fear

    ★★★★

  • Seven Psychopaths

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • The Green Mile

    ★★★½

  • Cloud Atlas

    ★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★★½

  • Friday

    ★★½

  • Amy

    ★★★★

  • Drive

    ★★★★