• Pam & Tommy

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

  • The Loud House Movie

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Thunder Force

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Yes Day

    ½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Just Another Christmas

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Main Event

    ★★

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Game Two: The Movie

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • The Grinch

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Slender Man

    ½

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Rampage

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★½

  • Peter Rabbit

    ★★½

  • The Little Witch

    ★½

  • Black Panther

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Wonder

    ★★★½

  • Murder on the Orient Express

    ★★½