Sort by
  • Spirited

  • Meet Cute

  • Sex, Love, Misery: New New York

  • The Conference

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Finch

  • Träum weiter

  • 9/11: Inside the President's War Room

  • Geliefert

  • I'm Your Man

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • CODA

  • On the Rocks

  • Another Round

  • Wolfwalkers

  • Tenet

  • Greyhound

  • The Secret Garden

  • The Banker

  • Hillary

    ★★★

  • The Kangaroo Chronicles

  • DAU. Natasha

    ★★½

  • The Trouble with Being Born

    ★★★★

  • Undine

  • The Salt of Tears

    ★★

  • The Alien

    ★★★★

  • The Calming

    ★★★★

  • The Two Sights

    ★★★★★

  • Palm Springs

  • The Courier

  • Bloody Nose, Empty Pockets

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Boys State

  • Knives Out

  • Dads

  • Joker

  • Planet of the Humans

  • Parasite

  • Hacker

  • Rocca Changes the World

    ★★★★

  • Born in Evin

    ★★★★★

  • Normal

    ★★★½

  • Family Members

    ★★★½

  • System Crasher

    ★★★★★

  • Divine Love

    ★★★½

  • The Queen's Corgi

  • Fyre Fraud

  • Psychobitch

    ★★★★

  • Mary Poppins Returns

  • The Grinch

  • Vanishing Days

    ★★★½

  • Halloween

  • A Star Is Born

  • First Man

    ★★★½

  • Kulenkampffs Schuhe

    ★★★★

  • Wackersdorf

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • Little Miss Dolittle

  • Book Club

  • Ku’damm 59

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Geostorm

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Jürgen - Heute wird gelebt

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Back to Burgundy

    ★★★½

  • Hanni & Nanni 4

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Magical Mystery or: The Return of Karl Schmidt

  • The Circle