• Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Moxie

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • Wish Dragon

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★½

  • The Stand

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Puparia

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • 537 Votes

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Artemis Fowl

  • Scoob!

    ★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • TFW No GF

    ★★

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • The Skywalker Legacy

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Devs

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna

    ★★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Horse Girl

    ★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★½