RSS feed for anol

anol has logged 19 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★½
Edit this entry  
21
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★★
Edit this entry  
20
1:54

1:54

2016
×
★★★½
Edit this entry  
19
Good Neighbours

Good Neighbours

2011
×
★★
Edit this entry  
18
Miraculum

Miraculum

2014
×
★★★
Edit this entry  
17
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Elephant Song

Elephant Song

2014
×
★★½
Edit this entry  
16
Molly Maxwell

Molly Maxwell

2013
×
★★½
Edit this entry  
14
Tom at the Farm

Tom at the Farm

2013
×
★★
Edit this entry  
13
I Killed My Mother

I Killed My Mother

2009
×
★★★½
Edit this entry  
12
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
11
O Fim da Inocência

O Fim da Inocência

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Blame

Blame

2017
×
★★
Edit this entry  
10
Heartbeats

Heartbeats

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Feels

The Feels

2017
×
★★★½
Edit this entry  
04
Breathe

Breathe

2014
×
★★★★
Edit this entry  
02
Fyre

Fyre

2019
×
★★½
Edit this entry  
01
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Edit this entry