RSS feed for Tron329

Tron329 has logged 18 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Tramp

The Tramp

1915
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Circus

The Circus

1928
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Drunk Parents

Drunk Parents

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Beats

Beats

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Blood Fest

Blood Fest

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy

Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Convoy

Convoy

1978
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Cannonball Run

The Cannonball Run

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Mansfield 66/67

Mansfield 66/67

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Beers of Joy

Beers of Joy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Light of Day

Light of Day

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise

A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Video Games: The Movie

Video Games: The Movie

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Batman vs. Two-Face

Batman vs. Two-Face

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Batman: Return of the Caped Crusaders

Batman: Return of the Caped Crusaders

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry