RSS feed for trevor
  • The Remembered Film

    ★★★

  • Talking About Trees

    ★★★★½

  • The Miracle of the Sargasso Sea

    ★★★★

  • Baden Baden

    ★★★

  • The Red Phallus

    ★★★

  • Our Town

    ★★★★½

  • Harmonium

    ★★★★

  • The Balloon

    ★★★★½

  • Memories of Murder

    ★★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • 12 Years a Slave

    ★★★★½

  • 12 Angry Men

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Clerks

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½