Sort by
  • Love at First Sight

    ★★½

  • A Million Miles Away

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★½

  • T.I.M.

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Kandahar

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Robots

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Wild Life

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • True Spirit

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Bank of Dave

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • An Action Hero

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Three Day Millionaire

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Moment of Contact

    ★★★½